27dub13:0018:0013:00 - 18:00 Ženský kruh - Cyklus 4 setkání: "Když Víly tančí"Typ událostiOstatní

Podrobnosti události

Když Víla tančí, vše kolem ní se jakoby zastaví, ale zároveň je dokonalé živé, pulzující, plné energie a lásky. Našlapuje zlehka bosýma nohama, jako by se ani země nedotýkala.
Svým srdcem je spojena s Matkou Zemí v každém okamžiku, vědoma si jejích darů, které přijímá s láskou a posvátnou úctou.
Je napojena na nekonečno a moudrost Vesmíru, pohybuje se pomalu a lehce, obklopena aurou růžovo zlaté energie – vše objímající, empatické, laskavé a milující.
V každém pohybu, gestu, pohledu i slovu lze spatřit a cítit lásku, kterou její srdce přetéká.
Ona je Láska, Ona je Světlo, Ona je Žena.

Záměrem tohoto cyklu čtyř setkání v kruhu Žen, je pomoci nám probudit v sobě ženskost a smyslnost, objevit naše dary a rozvinout je do plného potenciálu pro sebe i druhé. Vzít si zpět svou sílu, prožívat ženství s plnou intenzitou, přijímat se takové jaké jsme, uzdravit se a otevřít svá srdce dokořán.

Síla Ženy spočívá v jemnosti, která jí umožňuje vzkvétat. Jemnost a laskavost jsou kvality, které velmi často nabízíme více druhým, než sobě. Pro znovunalezení a integraci ženské síly je nezbytné poznávat sebe a své tělo a naučit se sebelásce. Vnímat a cítit vlastní podstatu, hodnotu a své božství. Uvědomovat si, uznat a plně prožívat všechny své emoce. Nastavit si a respektovat své hranice. Pracovat se svými stíny, rodovými vzorci a přesvědčeními.

Cyklus setkání v ženském kruhu „Když Víly tančí“ je tu pro nás milé Ženy, abychom se vzájemně podpořily v nalezení a integraci své ženské síly.
Společně máme jedinečnou příležitost zakusit kouzlo jemnosti a podpořit se v ženském kruhu – prostoru bezpečí. Ženský kruh je magický prostor, který nám umožní doplnit si svůj vlastní pohár tím, že budeme vzájemně jedna druhé předávat svou moudrost, lásku, pochopení a podporu. Vyživíme svá srdce a dosytíme se energiemi, které nám chybí. Naučíme se být samy sebou, uznat svou hodnotu i emoce, zkoumat naše hranice a stíny, sebevyjadřovat se autenticky a bez posuzování.
Čeká nás společná cesta k tomu, žít jako Víla, která tančí a velmi ráda, s pokorou a láskou v srdci, nás tímto procesem provedu.

DETAILNÍ PROGRAM, DATA KONÁNÍ A MOŽNOST REZERVACE získáte kliknutím na odkaz „vstupenky“.

Těším se na setkání s vámi, milé Ženy.
S láskou,
Petra

Zobrazit více

Čas

(Sobota) 13:00 - 18:00

Místo

Plzeň

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *